Menu


O mně

26.7.2012

Plzeňský deník

Své podnikání jsem v r. 2003 založil na poctivosti, ctižádosti, sebevzdělávání se a snaze zanechat po sobě vždy co možná nejlepší výsledek tak, aby se člověk za svou práci nemusel stydět. Nebudu tady nikomu namlouvat že se mi to vždy povede, člověk se po celý život dopouští chyb, podstatné ale je své chyby neopakovat. Toto se mi myslím prozatím daří.

Uvědomuji si, že naše stavebnictví v současnosti prochází výraznou obměnou. Ta spočívá nejen v zavádění nových stavebních systémů, technologických postupů a materiálů, ale naproti tomu bohužel i ve stále se snižující odbornosti a  šikovnosti současných řemeslníků. 

Věřím že i mým vlastním přičiněním či společně s vámi a třeba i prostřednictvím tohoto webu dokážeme posunout české stavebnictví zase o kousek dál.

Toplist23.10.2014 Dnes jsme při měření vzduchotěsnosti (blower door test) u RD v Dobřanech dosáhli další vynikající hodnoty n50=0,12 1/h. Opět se jedná o jeden z nejlepších výsledků jakých bylo při měření vzduchotěsnosti u zděných domů v rámci ČR dosaženo.

Vezmu-li v úvahu že při předchozím měření u RD v Tachově bylo dosaženo hodnoty n50=0,15 1/h, tak jsem si jistý, že podobné výsledky jsou a budou nadále běžným standardem při provádění stavby pasivního domu spol. Stach.cz stavby s.r.o.

Exkurze Kalksandstein SRN 2014 - Komentovaná fotogalerie

Seminář centra pasivního domu - Komentovaná fotogalerii ze dvou rozestavěných staveb pasivních domůProjekty a Realizace staveb

Realizace staveb 

Musím mít již zpracovanou projektovou dokumentaci a stavební povolení ? 

Nemusíte. Společnost Stach. cz stavby s.r.o. je zároveň projektovou kanceláří zaměřenou na návrhy NED a EPD (nízkoenergetických a pasivních domů). Raději stavíme dle vlastního návrhu, kdy jsou na základě zkušeností z předchozích realizací navrhovány domy maximálně optimalizované v poměru /kvalita, energetická náročnost, efektivní výstavba/ 

Projekty jsou zpracovány v programu Graphisoft Archicad 15 který umožňuje mj. i tvorbu 3D pohledů a vizualizací. Tiskneme na plotru do formátů A1+. 

Realizujeme však samozřejmě i stavby dle návrhu jiných projektantů. 

Jak probíhá realizace stavby ? 

Na realizaci našich staveb se podílí pouze dlouhodobě prověření řemeslníci a další dodavatelé typu OSVČ. Díky takovýmto lidem jsme schopni dosahovat vyšší kvality realizovaných staveb.

Disponujeme vlastní technikou. Zemní práce realizujeme kolovým rypadlem Terex TW 85.

Na každé nové stavbě se vždy snažím odstraňovat nedokonalosti stavby předchozí. Velmi mi záleží na neustálém zvyšování kvality odváděných prací. 

Pokud hledáte levného dodavatele, tak ušetřete svůj i můj čas a nazasílejte mi svou poptávku. Nikdy nebudu nejlevnější, avšak vždy vyvinu maximální úsilí k tomu, abych dosáhl co nejlepšího výsledku.  

Ladislav Stach. 

tel: +420 603 423 780 

email: info@stach-stavby.cz

 

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | SEO|Náš pasivní dům|Vertikal +|David Vaníček|Relestav|Montážní plošiny|Remimont